Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Neviem, že či ste si všimli, ale mali by ste. Tento víkend, to je v nedeľu. Popoludní, miestny školopovinný  žiak svojim nerozvážnym činom poškodil vahadlovú studňu. Táto studňa ako aj ďalšie veci, ktoré sme spoločne vybudovali, boli pýchou našej obce. Chodili to sem obdivovať ľudia z okolia a každý sa vyjadril kladne tejto atrakcii ako aj ďalším, čo sme si tu vybudovali. Bohužiaľ sa nájdu ľudia, čo nič pre túto obec nespravili v ničom nepomáhajú a ničia, ale kritizovať vedia. Tak ako na rozhľadni zničili šmýkačku pre deti, stoličky, ohnisko a knihu návštev. Teraz je rada na Vás vážení kandidáti na budúcich  poslancov,  aby ste dokázali, že to myslíte s našou obcou dobre a že Vám na nej záleží. Máte možnosť a príležitosť to dokázať tým, že opravíte zničenú vahadlovú studňu ešte do volieb. Tým dokážete obyvateľom našej obce, že ste ozaj pravými kandidátmi na poslancov a  máte záujem pokračovať a skrášľovať našu dedinu.  Určite to bude pre Vás dobrý  kredit a Vaša vizitka v očiach občanov a máte veľmi veľkú šancu na úspech v komunálnych voľbách. Nie len ja, ale drvivá väčšina našich občanov si želá, aby poslanci boli tí, ktorí budú hybnou silou  pri rozvoji našej obce. Pozrite sa na situácie v okolitých obciach, všade sa buduje, skrášľuje, zdokonaľuje, iba v našej obci akoby v tomto smere skapal pes. Vstaňte, ukážte sa , pohnite veci dopredu! V opačnom prípade Vám to obyvatelia patrične zrátajú a skončíte pod hranicou zvoliteľnosti. Aby ste neutrpeli hanbu, radšej stiahnite vašu kandidatúru.  Alebo chcete byť len do počtu a hlasovacím panákom v Obecnom zastupiteľstve ?                            

S pozdravom ostáva a dúfam, že nesklamete,                                                                                                                                                                                                             bývalý poslanec, vinohradník a slobodný občan Podhorian z Mecheníc.    

Zoltán Fülöp

Podhorany 16.10.2018.